מכשיר רספירייט – להורדת לחץ דם

בריאות הלב זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם

מי שסובל מלחץ דם גבוה חייב להיות במעקב רפואי כזה או אחר. מטופל בעל יתר לחץ דם מקבל, בדרך כלל, הנחיות לשינויים בסגנון החיים. שילוב בין תזונה (למשל פחות מלח) ותרופות אמור להוריד את לחץ הדם וכך להקטין את הסיכונים הנובעים מלחץ דם גבוה. בגלל שיש תופעות לוואי לא פשוטות לשימוש המתמשך בתרופות, כל אפשרות אחרת לטיפול חייבת להילקח בחשבון. 

אם אתם סובלים מלחץ דם גבולי ולא רוצים להגיע לשימוש כרוני בתרופות, אם אתם רוצים להכיר פתרון לא תרופתי לבעיה שכבר מטופלת בתרופות, כדאי לכם להכיר את רספירייט – מכשיר רפואי (ולא תרופה) להורדת לחץ דם. 

ביו פידבק נשימה

לחץ דם, בערכים תקינים, מלמד על פעילות תקינה של מערכת הדם. כאשר לחץ הדם עולה על ערכים מקובלים, כלומר יותר מ-140/90 ניתן לומר כי אובחנה בעיה של לחץ דם גבוה. כיום, נהוג לאבחן את לחץ הדם הזה מכיוון שהוא לא מורגש עד אשר נוצרים סיבוכים מורגשים, שיכולים להיות קטלניים. התקף לב, שבץ, נזק לכליות. 

אז כיצד רספירייט (בלעז – RESPERATE) עובד? הרעיון, שהתגלה במחקר הרפואי הוא שאחד הגורמים ללחץ דם גבוה הינו נשימה מהירה. למען האמת, התגלה כי אם לומדים להאט את הנשימה, נוצרת השפעה פיזיולוגית שמורידה את לחץ הדם. המכשיר פועל בשיטת ביו פידבק. הוא ראשית לומד כיצד המטופל נושם ואז נותן הנחיות באיזה קצב לנשום. בתוך פרק זמן של כחודש עד חודשיים כבר מורשת ההשפעה. הנשימה מתבצעת בקצב כזה שלחץ הדם יורד. 

מומלץ על ידי הרופאים

כדי להבין שמדובר בפתרון מדעי ממשי, נספר כי התבצעו הרבה מחקרים שגילו כי המכשיר עובד. ההסבר לכך לא מסובך להבנה: כאשר אנו נושמים באופן יותר מתון, יותר איטי ויותר רגוע, השרירים שלנו נעשים יותר רפויים. כאשר הנשימה נעשית מתונה יותר וכאשר הרווח בין כל נשימה לכל נשיפה הולך ועולה, השרירים מתרפים וכך גם השרירים הלוחצים על כלי הדם הקטנים הממלאים את גופינו. כאשר השרירים מתרפים, הדם זורם יותר בחופשיות. כלי הדם מתרחבים והתוצאה – לחץ הדם יורד. 

מלבד הדברים הללו כדאי להוסיף שהמכשיר הולך ונעשה מוכר בקרב הקהיליה הרפואית הרחבה. יותר ויותר רופאים ממליצים עליו כחלופה לתרופות והוא קיבל את אישור ה-FDA האמריקאי. למען הסר ספק, נדגיש כי המכשיר הזה איננו תרופה. הוא משפיע אך ורק באופן פיזיולוגי ולא כימי. הוא יוצר שינוי פיזיולוגי ישיר, במקום שינוי כימי כפי שאחראים לו, בצורה כזאת או אחרת, כל התרופות לטיפול בלחץ דם. 

10 דקות ביום ויש שינוי

מכשיר רספירייט החל להיות משווק לאחרונה גם בישראל, כפי שהוא משווק עד כה בחו"ל. היבואנית, ביולוגית במקצועה, מספרת שהיא בעצמה סבלה מלחץ דם גבוה ולאחר שנוכחה בהטבה שהביא לה השימוש במכשיר, החלה להביא אותו לישראל לרווחת הסובלים מלחץ דם גבוה. 

המכשיר כולל חיישן שאותו מחברים לבית החזה. החיישן יודע לבדוק את קצב הנשימה כך שהמכשיר, באופן הדרגתי, מלמד את המטופל לשנות את הקצב. מרכיבים  אוזניות ושומעים את ההדרכה, כיצד לנשום וכיצד לשאוף, מהו הקצב. באופן טבעי הגוף נרגע ועם הזמן המטופלים מרגישים בהבדל.

דרך האוזניות שומעים גם צלילים רגועים והוראות לקצב הנשימה כך שתופעת הלוואי היחידה היא: מרגישים יותר רגועים ושלווים. אפשר ואפילו כדאי להשתמש במכשיר כ-10 דקות לפני השינה וכך מרוויחים פעמיים. גם לחץ הדם יורד וגם נרדמים וישנים טוב יותר. כי כשהגוף רגוע, השינה שליווה ונינוחה. 

לרכישת מכשיר הרספירייט לחצו

מכון שיקום לאחר ניתוח לב
המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב

המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון בעיות לב, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון בעיות לב במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

072-3341176
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!