מחקר בדק ומצא: ניתן למנוע רבים מהתקפי הלב

בריאות הלב זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם

הסיבה להתקף לב נובעת מהפסקה פתאומית של הדם ללב. הספקה זאת מלווה בפגיעה בשרירי הלב. התקף לב מחייב טיפולמחקר בדק ומצא: ניתן למנוע רבים מהתקפי הלב מידי, על מנת למנוע נזק בלתי הפיך לשרירי הלב. הצעדים שחייבים לנקוט בהם לשם מניעת התקפי לב הינם – שמירה על לחץ דם תקין; צריכת תזונה מאוזנת ובריאה; הימנעות מעישון. במחקר זה נחשוף בפניכם על מחקר בדק ומצא: ניתן למנוע רבים מהתקפי הלב.

כך ניתן למנוע רבים מהתקפי הלב

ניתן לבחור במספר דרכים, על מנת לנסות ולמנוע התקף לב. אנו מציגים בפניכם את החשובות שבהם:

  • נקיטה בדרך של פרדוקס המניעה – ביצוע שינויים קטנים, שמסייעים במניעת התקפי לב. כגון חקיקה שאוסרת לעשן במקומות עבודה או לחלופין במקומות ציבוריים. או המלצה גורפת בהתערבות ארגונים שמקדמים בריאות, ממשלתיים ושאינם ממשלתיים, באימוץ אורח חיים בריא, שמטרתו הפחתת גורמי הסיכון להתקפי לב.
  • על פי מחקרים שנעשו בתחום, נמצא כי אפשר למנוע רבים מהתקפי הלב על ידי צריכת ויטמין אי – מחקרים הוכיחו כי צריכת תוספי מזון קבועה של ויטמין אי, ולא בתזונה, מפחיתה ומהווה מניעה ראשונית בצורה ניכרת את הסיכונים להתקפי לב. כמו כן, ויטמין אי הוכח כאפקטיבי להפחתת התקפי לב שניים.
  • היתרונות של כושר גופני למניעת התקפי לב – כולם מודעים ליעילות של כושר גופני לבריאות, ועל פי מחקרים – גם למניעת התקפי לב. פעילות גופנית סדירה מעלה את הכולסטרול הטוב, הכה הכרחי לצורך הקטנה של התקדמות הרובד הטרשתי או ניקוי הדפנות של כלי הדם.
  • מחקר בדק ומצא כי חומצה פולית וויטמינים בי שש ובי שתיים עשרה מונעים רבים מהתקפי הלב – שלושתם שומרים על הרמה התקנית בדם של ההומוציסיסטאין. מדובר אודות חומצת אמינית שהגוף מייצר. כאשר אחד מן השלושה מועטים מדי, רמת ההומוציסטאין עולה בדם ומהווה סיכון להתקף לב.
  • ניתן למנוע התקף לב, על פי מחקרים, כאשר מפחיתים את ההשמנה של הבטן – כאשר משמינים בבטן, בפרט גברים סוסלים מתסמונת שמכונה תסמונת מטבולית, אשר ידועה כגורמת להתקף לב, ולכן יש להקפיד שהבטן לא תשמין.
    צריכת יין אדום מהווה צעד מניעתי להתקפי לב בהתאם למחקרים – קצרה היריעה מלהכיל את היתרונות הבריאותיים של שתיית יין אדום. מחקרים מצאו כי נשים ששותות כוס יין אחת מדי יום, וגברים ששותים שתי כוסות יין אדום כל יום, מפחיתים בוודאות את הסיכויים שלהם להתקפי לב. הדבר נובע מכך שיין אדום מכיל רזרבטרול, אשר ידוע כנוגד חמצון לכולסטרול הרע.
  • אכילה יום יומית של חופן אגוזים מונעת הרבה מהתקפי הלב – על פי מחקר שבדק כל צריכת חופן אגוזים מדי יום והשפעתו על מניעת התקפי לב, נמצא כי פיסטוקים, שקדים ואגוזים ממעיטים את הסיכון להתקפי לב.
  • מחקר בדק ומצא: ניתן למנוע רבים מהתקפי הלב על ידי דיאטה צמחוניתהדיאטה הצמחונית הוכחה בסגולה של הפחתת הסיכונים למחלות כלי דם ולהתקפי לב, כמו גם להארכת תוחלת החיים. לשם דוגמה – אכילת עוף שמלא בשומן רווי מהחי ובשר בקר, מעלה את רמת הכולסטרול בדם, ובאופן ישיר גורמת לסיכון להתקפי לב. כאשר נוקטים בדיאטה של ביצים, דגים, קטניות ודגנים מפחיתים את רמות הכולסטרול הרע, וכמובן את הסיכון ללקות בהתקף לב.
  • מחקרים מעידים, כי צריכת חומצות שומן, כדוגמת אומגה שלוש, מפחיתה את הסיכוי להתקפי לב – צריכת אומגה 3 גורמת להפחתה של רמות הטריגליצרידים בדם. כידוע לכם, הטריגליצרידים לא מגיב לטיפול על ידי תרופות בסטטינים, וכן הוא מהווה סיכון ללקות במחלות לבביות. באם תקפידו לצרוך דגי מים עמוקים, כולל טונה או דגי סלומון, כשלש פעמים מדי שבוע, כי אז התפריט היומי שלהם יהיה מאוזן, וכפועל יוצא בוודאי שהוא יקטין את הסיכונים של מחלות לב או התקפי לב.
מחקר בדק ומצא: ניתן למנוע רבים מהתקפי הלב
מכון שיקום לאחר ניתוח לב

המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב

המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון בעיות לב, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון בעיות לב במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
האמת על תופעות לוואי מקוריות של ויאגרה: מה שאתה צריך לדעת

כשמדובר בטיפול בבעיות זיקפה (ED), ויאגרה וקמגרה הן שתי אפשרויות פופולריות שגברים רבים פונים אליהן. בעוד שתרופות אלו יכולות להיות יעילות בסיוע לגברים להשיג ולשמור על זקפה, חשוב להבין את תופעות הלוואי וההשפעה הפוטנציאלית שלהן על הגוף.

לקריאת המאמר »
ניווט הסרת שיער בלייזר לאחר התקף לב: מדריך מקיף

אם סבלת לאחרונה מהתקף לב ואתה שוקל הסרת שיער בלייזר, יש כמה דברים שאתה צריך להיות מודע אליהם לפני שתעבור את ההליך. הסרת שיער בלייזר היא דרך בטוחה ויעילה להסרת שיער לא רצוי לצמיתות, אך חשוב לנקוט באמצעי זהירות מסוימים כדי להבטיח שהתהליך לא ישפיע לרעה על בריאות הלב שלך.

לקריאת המאמר »
ניהול בריאות הלב באמצעות עדשות מולטיפוקל לאחר התקף לב

לאחר התקף לב, ניהול בריאות הלב הופך לעדיפות עליונה. אמנם ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך אפשרות אחת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה היא השימוש בעדשות מולטיפוקל. עדשות אלו יכולות להיות כלי מועיל בשמירה על בריאות הלב הכללית ובהפחתת הסיכון למחלות לב עתידיות.

לקריאת המאמר »
הקשר המפתיע בין מחלות לב ופטרת ציפורניים: מה שאתה צריך לדעת

מחלות לב ופטרת ציפורניים עשויות להיראות כמו שתי בעיות בריאותיות שאינן קשורות לחלוטין. עם זאת, מחקרים אחרונים הראו קשר מפתיע בין השניים. במאמר זה נחקור את הקשר הזה ואת מה שאתה צריך לדעת על מנת להגן על עצמך מפני בעיות קרדיולוגיות ובעיות ציפורניים.

לקריאת המאמר »
072-3341176
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!