באילו מצבים ישלח אותנו רופא לבדיקת אקו לב במאמץ?

בריאות הלב זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם

אם אתם סובלים מבעיות לבביות או שעלה חשד שמא יש לכם איזשהו בעיה כזו או אחרת בלב, חשוב לדעת ולהכיר את הבדיקות השונות. יכול להיות שתרצו לבקש מהרופא שלכם הפניות לבדיקות מסוימות או שהוא בעצמו יפנה אתכם. בכל מקרה, חשוב שגם לכם יהיה ידע על הנושא שיעזור לכם לנווט בעולם הרפואה.

הכתבה הזו תעזור לכם להבין באיזה מצב ישלח אתכם הרופא לעשות אקו לב במאמץ, מדוע חשוב לבצע את הבדיקה בהקדם ועוד כמה דברים שחשוב לדעת על אחת הבדיקות הטובות והאמינות ביותר הקיימות בעולם הרפואה המערבית.

מתי חשוב לעשות בדיקת אקו לב במאמץ?

הפנייה לבדיקת אקו לב במאמץ ניתנת כאשר יש חשד לפעילות לא תקינה של הלב. החשד הזה מתעורר לרוב דרך תסמינים לא נעימים המופעים אצל המטופל, בעיקר כאשר הם מתחילים להופיע בתדירות ובתכיפות גבוהה.

לב הוא אחד מהאיברים החשובים ביותר ולצערנו אנשים רבים סובלים מבעיות ומצבים רפואיים סביב הלב. אחת הבדיקות הכי חשובות, מקצועיות ומדויקות שקיימות היא בדיקת אקו לב במאמץ.

לב רפואה

מספר מצבים המחייבים בדיקת אקו לב במאמץ

1. כאבים בעת מאמץ? דרוש בירור דרך בדיקת אקו לב במאמץ

אם אתם חשים כאבים בחזה, בעיקר בעת פעילות גופנית כזו או אחרת או אפילו כשאתם מטפסים במדרגות, יוצאים לטיול ארוך או משחקים עם הילדים או הנכדים – חשוב לגשת לרופא בהקדם. סביר להניח שהרופא יפנה אתכם לבדיקת אקו לב במאמץ שתוכל לאבחן מה גורם לכאבים הלא רצויים האלה. אבחון מוקדם יכול להיות מציל חיים. חשוב לזכור שפעמים רבות התפקיד של הכאב הוא להתריע, ולגרום לכם לפעול ולטפל. הקשיבו לגוף שלכם ואל תדחיקו מצב של כאב, להפך, גשו לבדיקת אקו לב במאמץ בהקדם האפשרי.

2. סובלים מקוצר נשימה? חשוב לעשות בדיקת אקו לב במאמץ

לצערנו אנשים רבים סובלים מקוצר נשימה בשלב כזה או אחר של חייהם, כאשר התופעה הופכת לנפוצה יותר ככל שהגיל עולה. קוצר נשימה עלול להעיד על בעיות בלב ולכן חשוב מאד לבצע בדיקת אקו לב במאמץ אם אתם סובלים מקוצר נשימה. הדבר נכון תמיד אך במיוחד אם קוצר הנשימה מגיע כאשר אתם עוסקים בפעילות גופנית או כשאתם מאמצים את הגוף למטרות כאלה או אחרות.

3. אנשים שכבר מאובחנים עם בעיות בלב

אם כבר אבחנו אתכם עם בעיות בלב סביר להניח שישלחו אתכם מספר פעמים לבצע בדיקת אקו לב במאמץ. פעמים רבות הבדיקה תקבע דברים קריטים לטיפולים הרפואיים שלכם. כך לדוגמא, אם יש לכם בעיות לב ואתם צריכים לעבור ניתוח שאינו קשור ללב, הבדיקה יכולה להעריך האם תוכלו לעמוד בניתוח כזה או שמא מדובר במצב מסכן חיים.

HEART MEDICINE

מטרת בדיקת אקו לב במאמץ

בדיקת אקו לב במאמץ הינה בדיקה מאד מדויקת ובהחלט אחת החשובות והנפוצות ביותר בכל מה שנוגע למחלות או בעיות בלב, אבל מה היא למעשה בודקת? הבדיקה תבדוק אם ישנן בעיות כגון חסימות או בעיות אחרות הקשורות לעורקים שמזינים את שריר הלב. במידה יש בעיה בעורקים אלה הלב עלול להיות בסכנה ולכן חשוב לאין שיעור לבצע את הבדיקה בזמן ובצורה מקצועית.

לסיכום, בדיקת אקו לב במאמץ היא אחת הבדיקות המדויקות והחשובות ביותר שקיימות כיום. אם אתם חוששים שאתם סובלים מבעיות בלב או שמא כבר אובחנתם עם בעיות בלב, שימו לב שאתם מקבלים הפנייה לבדיקה, התייעצו עם הרופא ובצעו את הבדיקה בהקדם. יכול להיות שתצטרכו לפנות לשירותי רפואה פרטית על מנת לא להמתין בתורים ארוכים שעלולים לקחת חודשים רבים.

מכון שיקום לאחר ניתוח לב
המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב

המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון בעיות לב, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון בעיות לב במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

072-3341176
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!