אודות

בריאות הלב זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם

הנתון הבא עשוי להיראות מפתיע ולא צפוי עבור אנשים רבים, אך כיום, מחלות הלב השונות שקיימות בעולם, מהוות את הגורם השני למוות בעולם המערבי, זאת כאשר הוא שני למעשה רק לתמותה ממחלת הסרטן. עבור אנשים רבים, בדרך כלל כאלה שנחשפו בבית או בסביבה הקרובה שלהם לתמותה בעקבות מחלות לב, מדובר למעשה על נתונים הגיוניים לגמרי, שכן בנוסף, מחלות לב נוטות לעבור בגנים. מעבר לכך שמחלות לב עוברות בצורה גנטית, כיום אנחנו מכירים ויודעים שישנם גורמים סיכון שמגבירים את הסכנה שקיימת במעבר אירוע לב סכרת, כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, והשמנת יתר, הם רק חלק מגורמים הסיכון שמגבירים את הסיכוי לחלות במחלת לב. בדיוק מהסיבות האלה, כדאי שתכירו את המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב, אחד המרכזים המובילים במדינה לאבחון וטיפול במחלות הלב השונות.

המרכז לטיפול ואבחון של בעיות לב

המרכז לטיפול ואבחון של בעיות לב הוא מרכז אשר קם על מנת לספק מענה מקיף לכל סוגיית מחלות הלב החל מאבחון של מחלות לב, לבין טיפול באנשים עם סיכון גבוה למחלות לב, מניעת מחלות לב עתידיות, וסיוע לאנשים שעוברים כעת שיקום לאחר חטיפת מחלת לב. המרכז לטיפול ואבחון של בעיות לב, הוא מרכז שמאגד סביבו שורה ארוכה של רופאים, ואנשי מקצוע רפואיים, כולם בעלי ידע, ניסיון, והכשרה מתאימה בתחום מחלות הלב השונות.

אתר האינטרנט של המרכז לטיפול ואבחון של בעיות לב, הוא אתר אינטרנט ראשון מסוגו ויחיד במינו, אשר נועד לספק מיד ייחודי ומהימן על מחלות הלב השונות, וכל הנוגע בדבר. באתר האינטרנט שלנו, אשר נמצא תחת כתובת האינטרנט הבא https://www.myheart.co.il ניתן למצוא למעשה מאמרים, כתבות, ותוכן ענייני רב, אשר נוגע בכל הקשור למחלות הלב השונות.

אם אתם סובלים מאחת מבין מחלות הלב הקיימות או שנמצאו אצלכם תסמינים המעידים על הסיכוי למחלת לב, תוכלו לפנות אל המרכז שלנו ולקבל מענה מלא, מדויק ומקצועי בהתאם לבעיה ממנה אתם סובלים. נשמח לסייע וללוות אתכם שלב אחר שלב ולאפשר לכם לחזור לקיים שגרה אופטימלית ככל הניתן לצד התמודדות עם המחלה ותסמיניה

מכון שיקום לאחר ניתוח לב
המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב

המרכז לטיפול ואבחון בעיות לב מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון בעיות לב, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון בעיות לב במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

072-3341176
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!